تفاوت سنگ اسلب با تایل - کارخانه سنگ اسلب نقش جهان

دسته بندی

مسیر های ارتباطی

مسیر های ارتباطی

نویسنده
23 نوامبر 2021
دسته‌بندی نشده
190 بازدید

سنگ ایران به عنوان یکی از زیباترین سنگ‌های دنیا شناخته شده است که تنوع فراوانی برای این جذابیت اضافه شده است. خرید سنگ ساختمانی چه به صورت سایز شده یا به اصطلاح تایل و چه به صورت اسلب خرید آسان و بدون دردسر می‌باشد.این خرید بی دردسر وقتی خوب پیش می‌رود که مراحل تولید و فرآوری سنگ به خوبی صورت گرفته باشد. این پروسه از معدن سنگ و دستگاه‌های غول پیکر شروع می‌شود.بعد ازاستخراج سنگ خام، سنگ در کارخانه‌ها فرآوری می‌شود تا مرحله آخر روی آن صورت گیرد. 
سنگ هایی که اندازه‌های بزرگتر و باکیفیت‌تر برای فراوری‌های اسلب مصرف شده و صادر می‌شوند.قیمت‌های آنها بسیار بایکدیگر متفاوت می‌باشند. سایز تایل و اسلب مهمترین عامل تعیین کننده قیمت سنگ ساختمانی بوده و بر اساس بزرگی یا کوچکی تایل، سایز استاندارد یا سفارشی و میزان پرت سنگ قیمت شان  مشخص می‌شود. برخی سایزها استاندارد هستند، بعنوان مثال سایزهای ۴۰×۴۰، ۵۰×۵۰، ۶۰×۶۰، ۸۰×۸۰ استاندارد بوده ولی برخی سایزهای دیگر سفارشی می‌باشند. سنگبری نقش جهان واقع در منطقه صنعتی دولت آباد اصفهان به تولید و فرآوری انواع سنگ ساختمانی در ابعاد اسلب می‌پردازد و شما می‌توانید جهت دریافت قیمت سنگ اسلب با ما در تماس باشید.
در بسیاری از اوقات که کیفیت مدنظر می‌باشد از سنگ اسلب، سنگ تایل را بدست می‌آورند دراین صورت پرتی کار بالا میرود ولی در اندازه‌های دلخواه برش داده و کیفیت آنها مناسب می‌باشد و هیچ محدودیتی در مورد برش سنگ در اندازه هایی با دقت میلیمتر نخواهد داشت.سنگ اسلب به دلیل سنگین بودن آن و همچنین اندازه  وابعادهای بزرگ (200 سانتی متر به بالا) حمل آنها توسط انسان کاری بس دشوار و طاقت فرسا خواهد بود به همین دلیل بااستفاده از جرثقیل آنها را جابه جا کرده و بعد بااستفاده از چرخ‌ها و دیگر سایل جا به جایی آنها را مقصد مورد مورد نظر برده وآنها را نصب می‌کنند اما سنگ تایل چون ابعاد و اندازه‌های آن کوچک می‌باشند با دست و ابزار‌های کمکی قابل حمل نیز خواهد بود و به راحتی می‌توان آنها را نصب کرد
کیفیت سنگ‌های تایل و دقت برش سنگ‌های تایل بسایر بالا بوده و همچنین به دلیل پایین بودن قیمت بیشتر مورد استفاده قرار می‌گیرد.سنگ اسلب به سنگ هایی با ابعاد نسبتا بزرگ گفته میشود که ابعاد سنگ اسلب معمولا بزرگتر از 120*220 سانتیمتر می‌باشد. برای تولید سنگ اسلب باید از سنگهای خام سالم با ابعاد بزرگ که اصطلاحا کوپ سنگ گفته می‌شود استفاده می‌کنند.. ضخامت سنگ اسلب عموما از 2 سانت بیشتر می‌باشد اما سنگ تایل ضخامت کمتری دارد.عموم استفاده سنگ اسلب در لابی‌ها و سالن‌های بزرگ و تولید روشویی میباشد و از سنگ اسلب با ضخامت بیشتر از 2 سانتی متر در تولید محصولات تزئینی استفاده میشود.

_____

نظرات مشتریان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

درباره شرکت

کارخانه سنگ اسلب نقش جهان با بیش از 45 سال تجربه در زمینه تولید سنگ‌های ساختمانی، با به کار گیری کادری مجرب و تکنولوژی روز سعی برآن داشته محصولات در خور شان مصرف کننده گرامی تولید نماید. 

آدرس کارخانه

ساعت کاری

شنبه تا چهارشنبه___8AM-5PM

پنجشنبه___12AM-8PM

جمعه__پشتیبانی با تماس تلفنی