بهترین سنگ اسلب برای ساختمان - کارخانه سنگ اسلب نقش جهان

دسته بندی

مسیر های ارتباطی

مسیر های ارتباطی

نویسنده
23 نوامبر 2021
دسته‌بندی نشده
206 بازدید

در ادامه بررسی هایی که از کاربری سنگ‌های اسلب در ساختمان داشتیم،در این بخش قصد داریم تا به کاربری آن در کف ساختمان بپردازیم و به همین دلیل در بازار نیز آنرا با عنوان سنگ اسلب کف نیز معرفی می‌کنند. سنگ‌های ساختمانی به دلیل تنوع در رنگ و طرح و همچنین نوع،در تمامی بخش‌های ساختمان قابل استفاده می‌باشند و عوامل متعددی مانند دوام،ماندگاری رنگ،طبیعب بودن و … در انتخاب نوع سنگ ساختمانی تاثیرگذارند و به این مسئله برای ابعاد اسلب کمی پیچیده‌تر نیز خواهد شد ولی با داشتن کمی اطلاعات مرتبط، انتخاب برای شما آسانتر خواهد شد،پس تا انتها با این محتوا از وب سایت امینی استون همراه باشید.

چرا برای کف ساختمان از سنگ اسلب استفاده کنیم؟

سنگ‌های اسلب برای کف همیشه پرتقاضا بوده اند و یکی از اصلی‌ترین دلایل جهت این محبوبیت می‌توان به سایز آن اشاره کرد که موجب شده تا طرح سنگ به خوبی قابل نمایش باشد. همچنین بسیاری از سنگ‌های با طرح و رنگ خاص را نمی‌توان در ابعاد تایل تولید کرد و باید حتما به صورت اسلب تولید شوند و همین مسئله موجب شده تا بسیاری از طراحان برای شیک شدن و زیبایی پروژه خود، از تعدادی سنگ‌های سالب این چنینی استفاده کنند.البته این تنوع در انواع سنگ و طرح موجب شده تا هماهنگی کف ساختمان از نظر رنگ و طرح با دکوراسیون داخلی ساختمان کاملا امکان پذیر باشد.

انواع سنگ اسلب کف

سنگ‌های ساختمان مورد استفاده در ککف ساختمان از نظر نوع، به 5 دسته تقسیم می‌شوند و برای هر دسته نیز برندهای متعددی از نظر تنوع رنگ و طرح وجود دارند و ما در این بخش سعی می‌کنیم آن دسته برندهایی را نام ببریم که قابل استفاده در کف ساختمان باشند و همچنین قابلیت تولید در سایز اسلب را نیز داشته باشند.

انواع سنگ اسلب چینی برای کف ساختمان

اکثریت سنگ‌های چینی قابلیت استفاده جهت پوشش کف ساختمان را داشته اما 3 تا از برندهای آن به نسبت پرکاربردتراند که در این بین می‌توان به چینی ازنا،چینی قروه و اسلب چینی الیگودرز اشاره کرد. از شما دعوت می‌کنیمتا از اسلب چینی الیگودرز این وب سایت بازدیدی داشته باشید و همچنین جهت دریافت قیمت سنگ اسلب چینی، می‌توانید با کارشناسان ما در تماس باشید.

در ادامه سعی تا این سلسله مراتب بررسی را برای سنگ‌های مرمریت و گرانیت و همچنین مرمر انجام دهیم. شما می‌توانید قبل از خرید،با ما در تماس باشید و از مشاوره کارشناسان ما استفاده کنید. سنگبری نقش جهان در منطقه صنعتی دولت آباد اصفهان قرار گرفته و این کارخانه به صورت تخصصی به تولید سنگ‌های اسلب چینی می‌پردازد.

_____

نظرات مشتریان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

درباره شرکت

کارخانه سنگ اسلب نقش جهان با بیش از 45 سال تجربه در زمینه تولید سنگ‌های ساختمانی، با به کار گیری کادری مجرب و تکنولوژی روز سعی برآن داشته محصولات در خور شان مصرف کننده گرامی تولید نماید. 

آدرس کارخانه

ساعت کاری

شنبه تا چهارشنبه___8AM-5PM

پنجشنبه___12AM-8PM

جمعه__پشتیبانی با تماس تلفنی